Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért jó ez nektek? Ez valami...

Miért jó ez nektek? Ez valami unalom űzés vagy azthiszitek megválthatjátok a világot?

Figyelt kérdés

Kedves Anti dohányosok. Mondjátok meg nekem (nekünk fiatal taknyos bagósoknak.)miért jó az nektek hogy ha valaki feltesz egy értelmes kérdést akkor lehurrogjátok? Ha valaki ennyi idősen bagózik akkor az a saját gondja és a szüleié. Nektek semmi közötök a dohányzás rovathoz. Ha meg ide irjátok hogy szokjále!! attol nem lesz jobb senkinek.

de most komolyan miért jó ez nektek?


2010. febr. 13. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Mindaddig nem a mi dolgunk, amíg nem mi kapjuk a füstöt, amit viszont nem szeretünk szagolni. Sajnos időről-időre kapunk. Ez persze nem mindne dohányosra vonatkozik, van aki becsülettel odébbmegy, de van olyan is, aki sz@rik a másikra. Ne az ilyenek boszantanak, így aztán jó magyar szokás szerint mi meg őket bosszantjuk.
2010. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
most nem arról van szó hogy mi van kint az utcán.persze megértem hogy zavar titeket. ha én nem cigizek éppen akkor engem is nagyon zavar. arrol van szó hogy hogy az oldalon mit szeretnétek elérni vele? mert szerintem amit csináltok értelmetlen. mindenki tudja hogy milyen káros. és mégis csinálja. de nem magyarázom tovább.
2010. febr. 13. 23:11
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem nekünk lesz jobb, hanem neked. Most még nem érted, miért mondja mindenki - tapasztaltabb - hogy hagyd abba, amíg lehet, majd 10-20 év múlva rájössz, hogy talán igazuk volt, de akkor már esetleg romokban lesz a tüdőd, és sokkal nehezebb lesz letenni a cigit. Tehát ez nem hobbi, nem örömteli bacogatás, hanem jótanács - legalábbis a részemről.
2010. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
és ki kérte, hogy jótanácsot osztogass?
2010. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
vannak olyan emberek akiket nem kell megkérni -.-
2010. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
én tudom hogy rossz. leszokóba vagyok. de tényleg senki nem fogja betartani amit mondasz neki akkor minek csinálod?
2010. febr. 14. 13:19
 7/20 anonim válasza:
65%
Azért, mert nem fogsz tudni leszokni.
2010. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
16%

szokjáá le =D

esetleg stressz oldonak ba.zdmeg anyád. =)

2010. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

leszokok.:D és sikerülnifog.:D már 3napja nem gyujtottam rá :)


és nem b*szom meg anyám Buksi...xD

2010. febr. 15. 14:06
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
20évig szívtam,3éve nem.Engem is zavar ma már.De én-mivel tudom milyen dohányosnak lenni-,nem cseszegetem őket,elviselem a füstöt úgy,mint azok,akik az én füstöm szívták kelletlen.Csak azok szivóznak a cigisekkel és papolnak nekik,akik soha rá nem gyújtottak életükben.Szerintem az antibagósok csak azért vannak itt az oldalon,mert név és arc nélkül nagy csak a pofájuk!Az utcán 1ik sem merne beszólni a dohányzónak!
2010. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!