Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen Sophianae pattintós...

Milyen Sophianae pattintós cigaretták vannak? Milyen színek vannak belőle? Az értékeit is leírnátok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 13:46
 1/7 A kérdező kommentje:

*sopianae

Tudom van belőle kék,világoskék,zöld pattintós nem tudnátok az értékeit megmondani?

és jó cigi?

2015. márc. 11. 13:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Kék (8;6;7)

Világoskék (6;4;5)

Zöld (8;6;7)


Az kékek sima pattintós cigik, a zöld pedig alapbol mentoltos, és a pattintás után másfajta mentol ize lesz. Én mindhármat szeretem

2015. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2015. márc. 11. 23:41
 4/7 Brian0 ***** válasza:
minden cigi kaki! Ha dohányzol 25% esélyed van arra, hogy meghalsz, mert a világon minden 4. dohányos meghal a dohányzás következtében. a heroin sokkal kisebb százalékkal öl. azaz ha dohányzol és pont te vagy a statisztikai 4. akkor bye bye élet, MEG FOGSZ HALNI!
2015. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyon hülye vagy. Ha évtizedekig láncdohányos vagy abban meg lehet halni. A drog pedig sokkal rosszabb
2015. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja te nagyon hülye vagy még hogy minden negyedik dohányos ember meghal ez hülyeség -.-'

Utolsó válaszolónak van igaza aki láncdohányos az hal bele

Bár van olyan eset is aki nem pl nagyapám

Ő évek óta szívja napi 1 dobozzal 1 éve elment tüdőszűrésre és még meg is dicsérték hogy milyen egészséges :D szóval ennyi :D

2015. márc. 15. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Végülis minden ember meghal, aki dohányzik az is, aki nem az is :D. A dohányzás is teljesen emberfüggő. Van lácdohányos és erősen alkesz ismerősöm, aki most 81 éves, és él. De ismertem olyat is, aki teljesen egészségesen élt, sose ivott és dohányzott, sőt még egészségtelen kajákat se evett, mégis meghalt 40 éves kora előtt rákban.
2015. márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!