Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan, aki az Elektrom...

Van itt olyan, aki az Elektromos Cigivel le tudott szokni? A reggeli kávézásnál nagyon nehéz volt megállni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 22:48
 1/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nálunk egy biztonsági őr ezzel szokott le. Azt mondta, hogy korábban el se tudta képzelni, hogy milyen büdös a cigifüst egy kívülállónak, de most már rendesen érzi. 5-6 hónapja tért át.
2015. márc. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angie5 ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem okozott gondot a reggeli kávézás, megvettem az első ecigim és másnap reggel már ugyanolyan szertartásosan kaveztam, mint addig, csak már nem analogot szívtam. Torokhatás megvolt, forró kávé megvolt, nikotin megvolt, csak nem bűzölögtem be a lakást. Ellenben finom kókuszos aroma lengte be a konyhát ;-)
2015. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rókabubi válasza:

En is elektromos cigivel szoktam le nyar vegen.

Bevallom az elso talan ket heten hianyzott az analog, nem kenyszeresen, inkabb csak eszembe jutott neha, de soha tobbet nem gyujtottam ra, es orulok, hogy nem. Az e-cigi mindenben tokeletesen potolja az erzest.

2015. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor bele vágok! :D
2015. márc. 23. 19:09
 5/5 anonim válasza:
én 3 hete szívom, 24 év után tértem át. néha eszembe jut ugyan az analog, de túlságosan nem hiányzik.
2015. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!