Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 eves srac vagyok es fel...

18 eves srac vagyok es fel eve dohanyzok. Ha anyukam nem engedi a cigit, de mivel elmultam 18 el veheti tolem a cigarettat? Termesztesen edesanyam elott nem cigiznek, de ha megtalalja vagy valami akkor van joga elvenni vagy megtiltani?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
még egy pofont is lezavarhat ... van-e rá joga? ... nincs, de akkor már mindegy
2015. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az anyád, normális esetben te vagy számára a legfontosabb az életben, akkor az sem mindegy neki, hogy egészséges vagy, vagy sem.
2015. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért? Ha azt mondom, hogy nincs joga, akkor feljelented, vagy mit teszel?
2015. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de birom hogy mindig mindent tul kell dramatizalni
2015. márc. 23. 16:21
 5/10 anonim válasza:
hát mivel anyukád elveheti, de nem kéne mivel már vagy 18
2015. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak megakarja menteni a drága kicsi fiát, hogy kiszórja feleslegesen a pénzt erre a szarságra, amikből páran gazdagodnak, te pedig idővel rákos leszel.


Én se engedném a gyerekemnek, hogy cigizzen, az biztos.

2015. márc. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En sem allandoan cigizek csak neha tok jol esik elszivni egy-egy szallal. Egy doboz cigi 1-2 honapra boven eleg nekem.
2015. márc. 24. 06:29
 8/10 anonim válasza:
Akkor mond el neki hogy alkalmi dohányos vagy és néha rágyújtasz, ha már olyan nagyon felnőttnek érzed magad. Bár én nem tenném, elég nagy szívás, hidd el. Minek cigizni ha nem vagy rászokva.....csak a hülyék szoknak rá (itt magamról is beszélek). Amúgy ha jól sejtem akkor édesanyádtól kapod a pénzt amiből cigit veszel....még jó hogy mérges......és igen....ha már ezt nézzük akkor "joga" van elvenni.
2015. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha az ő házában laksz/ott vagy ,akkor joga van ott tiltani a te házadban/utcán nincs
2015. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Báttyámnak mindig azt mondta az ő élete ő bass za tönkre. Báttyám 15 évesen kezdte, habár otthon nem mondta el, anya csak azt mondta neki hogy felelősséggel csinálj mident mert nem az ő élete.
2015. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!