Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tudom eldönteni hogy...

Nem tudom eldönteni hogy cigizzek e vagy sem. Napi 1 szálat szívok el már fél éve és ez nem nőtt. Néha jó a cigi, néha rossz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
6hónapja cigizek naponta 1 szálat szívok el,de nem tudom eldönteni hogy folytassam e.Dohányzóktól és nem dohányzóktól kérnék segítséget hogy mikortól szoknék rá és hogy mikortól jelentkeznek a "tünetei" vagy hogy mondjam.

2015. márc. 24. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:

"Néha jó a cigi, néha rossz"

ennek ellenére szívod, egyértelműen rá vagy szokva

az egészségügyi hátrányok meg egy száltól is jelentkeznek

2015. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd abba, főleg ha néha nem jó, akkor ne szívd. Egy idő után rászoksz, vagy ha esetleg ideges leszel, akkor többet szívsz és jön a nikotinéhség. Sokkal értelmesebb és egészségesebb dolgokra is el lehet költeni azt a napi 1000 Ft-ot, mert aki rászokik az már 1 dobozzal is elszív naponta. Havi 30ezer,évi 300ezer Ft!
2015. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy még tudsz dönteni. A nemdohányzásnak számtalan előnye van,míg a dohányzásnak egy sem! Sőt csak hátránya. Akkor szerinted?
2015. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, 6 éve cigizek. Nagyon tudnék annak örülno, ha le tudnék szokni. Nagyon megbántam már, hogy elkezdtem. Szóval én azt ajánlom, hogy még most tedd le. Semmi jó dolog nincs benne, és ráadásul rohadt drága. Nekem mostmár napi 1010.- forintom cigire megy el.

Hagyd abba, én ezt tanácsolom.

2015. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Ne cigizz :D

Bárcsak nekem lett volna annyi eszem annak idején, hogy idejében leteszem. Illetve... nem. Az elsőt se kellett volna elszívnom. Akkora baromság, mint a ház. Fél éve szoktam le, olyan keservesen, hogy a falat kapartam kínomban. Egyszerűbb lesz most, hidd el.

2015. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem...köszönöm!Akkor leszokok mert aztán nehéz lesz.
2015. márc. 24. 16:09
 7/10 A kérdező kommentje:
*Nehezebb
2015. márc. 24. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyire kotodsz a cigihez,akkor hagyd el
2015. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha most abbahagyod.
2015. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ne szokj rá.

Én pl. dohányzok 16 éves korom óta és ez volt a legrosszabb döntés amit hoztam, most 32 éves vagyok és már műtötték a szívemet érszűkület miatt amit a dohányzás okozott, azóta már leszoktam de tudom hogy nemsokára leteszem a lantot, ugyhogy ha teheted ne szokj rá, életed csak egy van és azt ne rontsd el.

2015. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!