Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lejárt szavatosságú e-liquid...

Lejárt szavatosságú e-liquid mennyire káros? Menyire mérvadó a szavatossági idő?

Figyelt kérdés

Minőségét megőrzi április 1.

Pénteken vettem, itthon vettem észre. Mivel ezzel egyidejűleg ez az első e-cigim így nem tudok különbséget megállapítani hogy pl azért érzek-e időnként torok kaparást és tüdő nehézséget (mint amikor szivart letüdőzöm) mert a liquid romlott vagy csak szimplán hozzá kell szoknom, kevesebbet kéne szívnom.

Adnátok tanácsot?

Analogról vagyok átszókóba és mivel amúgy bejön nem vennék már analógot, viszont liquidet se tudok szerdánál előbb beszerezni másikat. Szerintetek számít ez az egy hét szavatosság lejárat?

Ha számít valamit MyticJuce Ry4 Menthol-t gőzölök. Nikotin mentes.


2015. ápr. 5. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem romlanak meg egyhamar. Végülis egy héttel a lejárat után még simán fogyasztható.
2015. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használhatod, egy hét ide vagy oda nem számít.

Ha jól hallottam, a romlott e-liquidnek jellegzetes íze van, észre vennéd .

Egyébként a fél év alatt mióta elektromosat cigit használok, nem találkoztam romlott lötyivel.

2015. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!