Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki az aki trafikban dolgozik...

Ki az aki trafikban dolgozik és kiadja 18 alattiaknak is a cigit?

Figyelt kérdés

Nyugi nem vagyok semmiféle NAV ellenőr meg ilyesmi, kíváncsi vagyok ki az aki tudja milyen ha 18 alatt vagy és kell cigi és inkább kiadja neki? :D

17/F


2015. ápr. 24. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Én mindig mindenkinek kiadom, a Dunaújvárosi piaci dohányboltban, mert úgy is valahogy megszerzik.
2015. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
BAZ megyei, trafik boltos vagyok, személyi nélkül kiadom mindenkinek, úgyis beszerzi még a 13 éves is ha kell neki...
2015. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MacsoFavago ***** válasza:
46%
Ez a beszéd, mikor még én voltam 15 éves én is beszereztem bárhonnan. :D Igaz, erre már régóta nincs szükség, de kellenek az ilyen emberek. Ilyen boltosok nélkül, meghaltam volna iskolás koromba. :D
2015. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
a nav likeolja a hozzászólásokat, nemhogy kimenjen látogatni:/
2015. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Borsodban üzemeltetek dohányboltot, én nem adok ki cigarettát 18 év alattinak, a boltból is kiküldöm, alkalmazottak ugyanígy. Ha már van egy ilyen célja a trafikrendszernek..
2015. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #3-as válaszoló! Így nem iskolásként, hanem felnőttként fogsz egy jó kis tüdőrákba belepusztulni. Légy észnél, és fejezd be a dohányzást.
2017. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!