Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros egy 13 évesnek...

Mennyire káros egy 13 évesnek heti 2-3 szál cigaretta?

Figyelt kérdés
Ne mondjatok legyszives,hogy nem meno meg stb. Nem azert csinalom,hogy meno legyek.

2015. ápr. 25. 09:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
22:33: nézd, aki értelmes, az eleve nem szívja. Valahogy én is kibírtam nélküle.
2015. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Ezen múlik az értelmesség kérdése? :D
2015. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

A cigaretta egy szenvedély, mindenkinek van egy szenvedélye.

Valószínűleg az utóbbi 2 hozzászólónak is, lehet, hogy az nem káros, de biztos van.

Nem kell embertársunkat lenézni azért mert kialakul már benne most egy szenvedély.

Az önfegyelmed maradjon meg!

22:33-as voltam.

2015. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát, káros, de ha belegondolsz:

100 olyan ember van, aki vígan él 80 évesen és cigizik, makk egészségesen, és 100 olyan ember van aki soha életében nem gyújtott rá, és 50 évesen elvitte a tüdőrák.


Én is cigizek, nem azért mondom, de szeretek cigizni, ezt úgy írom.

Ha tényleg érdekel az egészsége a haverodnak, tegye ée egyik napról a másikra.

De ha szereted a dohányzás élményét, magát a cigizést, nem fogod tudni letenni, mert úgyis adódni fog olyan alkalom, hogy újra rágyújtassz, és visszaesel.


Ha leteszed, akkor se kizárt, hogy tüdőrákos leszel, szóval ennyi.



A szervezetednek van öntisztulása. Ez nem olyan adag, hogy a szervezeted ne tudna kitisztulni. Vigyázz, hogy maradj ennél a mennyiségnél, mert lehet észre se veszed azt már napi 1 doboz.

Mellesleg nem értem az ilyen antidohányos válaszolókat, ők nem tudják, hogy a ciginek van egy feelingje, egy élménye :)


Én 1 dobozt elpöfékelek naponta, 2-3 szál cigarettánál nem hiszem, hogy nagy bajod lesz. Persze a legjobb, ha mindenki figyelne az egészségére, az sokkal fontosabb!


15/F

2015. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16:17: tényleg, ritka egy bukés feelingje van... Na majd téged visz el a tüdőrák, vagy az érszűkület, vagy csak szimplán impotens leszel, kíváncsi lennék, akkor is így gondolod-e.
2015. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Csak tüdőrákos, impotens ember vesz körül...
2015. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!