Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizés terhesen? Ti mit...

Cigizés terhesen? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hàrom hete dohànyzom, napi 15 szàl cigit szìvok. Valószinű, hogy terhes vagyok. Hogyan tudnék leszokni a cigiről?
2015. máj. 2. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Három hét alatt nem alakulhatott ki nagyon erős függés még, úgyhogy simán akaraterő. Kitartást hozzá!
2015. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

3 hete dohányzol?? és napi 15 szálat szivsz??


ezt hogy sikerult igy osszehozni?

2015. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kìvànom a cigit, ideges vagyok, ha nem gyújtok rà.
2015. máj. 2. 14:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megfogod a dobozt, kiveszel egy szálat, beleszívsz párat, majd elnyomod, és elhatározod, hogy ez volt az UTOLSÓ SZÁL!


Sok sikert!

2015. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mostantól a gyermeked egészségét tartsd szem előtt. Ahányszor rá akarsz gyújtani, gondolj arra, hogy a baba érdekében nem gyújtasz rá. 3 hét alatt nem alakulhatott ki olyan függés, amiről ne lehetne leszokni. Sok sikert!
2015. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
3 héttel ezelott nem voltál ideges, nem kivántad..? ez valami oltári nagy baromság, hogy 3 hete vagy "nagy dohányos"
2015. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pàrom szokatott rà a cigire és a kolleganőimmel sokat szívunk.
2015. máj. 2. 14:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Isten adja, hogy ne legyél terhes:S
2015. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Három hét semmi! Én 5 éve cigiztem mikor pozitív lett a teszt, és rögtön letettem. Majd megszültem/szoptattam, ahogy elfogyott a tej megint cigi. Jött a második baba, megint azonnal leraktam! Többet nem szeretnék rágyújtani!


Az a helyzet, hogy ennél nagyobb visszatartó erőt nem tudnék mondani minthogy a szíved alatt növekszik egy pici baba (akinek az élete/egészsége rajtad múlik), ha ez az ok nem elég neked hogy letedd...akkor semmi!

2015. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ja és letenni csak úgy lehet, ha többet nem gyújtassz rá. Nem ritkítani kell hanem kidobni az egészet!
2015. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!