Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy gyözzem meg a szüleimet,...

Hogy gyözzem meg a szüleimet, hogy vizipipázhassak?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy benne van az hogy valamit szívok... De ezt ők úgy monják hogy naponta 1.5 doboz cigit szívnak. Pedig kővel használnám, osztálytársaim már pipáznak. Értelmes választ kérnék

#szülő #vízipipa #meggyőzés #vizipipakristály
2015. máj. 7. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

nem vagy túl fiatal hozzá?

2015. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok de az osztályba vagy 3 gyereknek van, és nagyon finom
2015. máj. 10. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
ne kezdj pipázni, fiatal vagy még hozzá
2015. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen kezdtem dohányozni, hát mostanra (30) erősen lebeszélném magam. A nikotin a le..hadékabb drog a heroinnal és a crack-el holtversenyben.


Márpedig a sima vizipipa dohányokban van nikotin.

A követ igaz nem tudom.

De ez veszélyes határa a dolgoknak, mert ha egyszer nem lesz kő a shopban, és hirtelen kell valami akkor miért ne vennél egy csomag rendes vizipiadohányt? finomnak az is finom... stb stb.

Szoktatod magad a füstölés érzetéhez, ahhoz hogy a szádban van valami (orális fixáció) a kezedben (manuális fixáció)

Aki ezzel elkezd balettozni hamar járhat úgy, hogy a sima dohányzás terepén találja magát.

Persze ilyenkor mindenki első gondolata különösen ilyen fiatalon, hogy én tuti nem. Aztán én most is fiatalnak érzem magam, de a tél végi hörgőgyulladásomnak 3 hónap kellett mire lefutott.


De ha úgy van néha üljetek össze haverokkal dobj pénzt a kőbe meg a szénbe hogy ne csak potyázz, szívogassátaok (DE CSAK HA NEWM NIKOTINOS), ps xbox pizza csajok ökörködjetek, de otthonra ne vegyél szerintem.

2015. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Énis úgy gondoltam hogy havi 1-2 alkalom... De a szüleim valahogy nem értik meg
2015. máj. 18. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!