Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csinaljak? Volt valakinek...

Mit csinaljak? Volt valakinek még ilyen? Orvoshoz menjek mit csinaljak olyan érzés mintha mar nem jönnék rendbe es ettől is rosszul vagyok rám jön a panik?

Figyelt kérdés
! 4 honapja abba hagytam a marihuána szivast. Mikor abba hagytam mintha az agyam ujra programozodott volna . Emlékezet kiesésem voltak . Es be képzeltem dolgokat például hogy valaki figyel meg hogy rájöttem az emberiség értelmére ilyenek. Ezek a tünetek enyhültek azóta szinte teljesen eltűntek, de még olyanok szoktak lenni hogy megváltozik a gondolkodásom egyik pillanatról a masikra es bekepzelem hogy Valami bajom van nem tudok nyugodt maradni. Ez eltart meg egy darabig vagy mit csinaljak? 3-4 évig szívtam marihuánát naponta többször is. Es dohányoztam is. Egyik naprol a masikra abba hagytam es azota nem találom a helyemet a világban. Nincs semminek semmi értelme meddig tarthat ez mar azt is bekepzelem hogy skizofrén lettem. Ameddig szívtam ugy tűnt mintha nem lenne semmi bajom, de azota semmi erzelmem sincs. Es rám jön a panik.

2015. júl. 21. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel, vagy sportolj. Jobbat ugy sem tehetsz. Egy a lenyeg, hogy ne legyen idod es energiad a leszokas koruli gondolataiddal foglalkozni.
2015. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vajon mennyi idős lehetsz? Ha elmúltál már 16, esetleg néhány oxigénkúra segíthet megváltoztatni a jövőd. Bővebb tájékoztatóért keress privát.
2015. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
nincsen más megoldás, kezdj el megint drogozni.
2015. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is ne parázz. A fű csak "visszaállítható" károkat okoz (ellentétben például az alkohollal), úgyhogy bármit is érzel most el fog múlni, az agyad helyre fog állni.


Lehet, hogy érdemes felkeresni egy pszichiátert, csak vigyázz, hogy nehogy "átállítsanak" más drogra, azaz nyugtatófüggőt csináljanak belőled. Én soha nem hittem az ilyen gyógynövényes dolgokban, de nekem a Valeriana Harmony nagyon bevált. (Szükség szerint ha nagyobb a baj kicsit túladagolva, én ha nagyon parázok 6-7 is lecsusszan, és segít.Nem lehet rászokni, "drogszerű" hatást nem okoz, csak megnyugtat és elálmosít).

2015. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes.Majd elmúlik.Folyamatosan tornáztasd az agyadat.Az sokat segít.
2015. aug. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!