Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Körülbelül 1 évig (8 hónap)...

Körülbelül 1 évig (8 hónap) rendszeresen cigiztem. Napi 3-4-5 szálat, de voltak szünetek is.1 hónapja végleg letettem. Lehet maradandó problémám ebből?

Figyelt kérdés

Szeretnék sokáig élni, problémamentesen, remélem nem lesz komoly bajom. Többet nem szívok.

16/F

15 évesen kezdtem.


2015. júl. 23. 15:30
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
Nem valószínű, minden tiszteletem, hogy így gondolkodsz, ne engedd, hogy a környezeted rossz irányba befolyásoljon.
2015. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagylaszlobeta válasza:
Nem vagyok orvos, én is leszoktam, szerintem nyugodtan vizsgáltasd meg magad tüdőügyileg, ha biztos akarsz lenni benne. Amúgy én 10 évig cigiztem masszívan (1-1,5 doboz/nap) 2 éve voltam vizsgálaton - nagyon féltem előtte - akkor semmit se mutatott ki a szűrés. Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak, nem túl valószínű. Azóta lassan egy éve (múlt szeptemberben) leszoktam és folyamatosan javul a kondícióm, sőt már szinte olyan, mintha sose cigiztem volna (nem hiányzik vagy ilyesmi csak nagyon ritkán). Szóval hajrá papa és sose köss alkut vele! (Sajnos nincs olyan, hogy csak egy ártatlan cigi. Ha ezt fejben tartod, akkor nem esel vissza.) Hajrá!
2015. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond.
2015. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!