Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin tapasz, Nikotinos...

Nikotin tapasz, Nikotinos rágó, Elektromos cigi. Szerintetek melyik hat jobban? (bővebben lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Lehetne végre egy munkahelyem,viszont nem lehet dohányzozni.Nagy szükségem lenne a munkára.Azt megértettem hogy nem lehet rágyújtani a gyár területén csak a bejárat előtt.Azt is tudom,hogy kívánnám 2-óra múlva már kívánnám a cigit.Egy jó megoldás kellene.

2015. aug. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nikotin tapasz jó, nem kívántam rágyújtani mellette.

Rágó kaparta a torkom, de lehet, lassabban kellett volna rágni, nem tudom.

Ajánlom mindkettőt.

Elektromos cigit nem próbáltam.

2015. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kudzu gyökér.


Keress rá és vedd meg. Nekem bevált. 1 hét után már semmi gondom nem volt. Akarni is kell. Amennyiben a környezetedben nem dohányzik senki (pl ha van párod), akkor nyert ügyed van.

2015. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem ér semmit sem, ha nem hiszel benne. Az e-cigi az nagyon jó, jól tudja helyettesíteni az igazit. Ja és még a nikotint is nyugodtan kihagyhatod belőle, úgysem attól vagy függő.
2015. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
E-cigit tudom ajánlani tapasztalatból, nikotinos liquiddel.
2015. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van a munkára akkor arra gondolj. Legyen valami célod.
2015. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!