Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányal elkeverve majd...

Richard Taylor kérdése:

Dohányal elkeverve majd betöltve egy cigi hüvejbe egy xanax altató nyugtató elszívva erősebben hat?

Figyelt kérdés
Xanax gyógyszer cigarettába töltve.
2015. aug. 8. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha ilyeneket olvasok mindig elkeseredek, hogy egyre több ostoba ember van.

Nem gond amit tervezel, csináld ha ilyen hülye vagy.. de ha valami gond lesz akkor te jársz rosszul.

2015. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen marhaságot még nem hallottam.Olyan van,hogy pl. rivotrilt orrba szívnak fel mint a kokaint.
2015. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek nem válaszok a kérdésemre!nagyon régóta szedek gyógyszereket pl mint a xanaxot napi 1mgot este de sajnos nem lazít el úgy mint régen ezért gondoltam a dohànyos dolgot.fejjebnem akarom emelni az adagomat.
2015. aug. 8. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
ne próbáld ki...azzal károsítanád csak az egészséged... ha huzamosabb ideig szed valaki egy fajtagyógyszert hozzá szokik a szervezete... menj el az orvosodhoz aki fel írta.. és mond neki el hogy mi a problémád... vagy valami.... minden esetre ő a szak ember magadtól ilyenekkel ne kísérletezz mert még lehet hogy csak ártani fogsz vele magadnak...
2015. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg nekünk is az eredményt.
2015. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a igasság,hogy körbe néztem a neten de nem találtam választ a kérdésemre.most ez azt jelenti,hogy még senki se prőbálta ki és akkor én lennék az első?!pedig tényleg minden felé böngésztem még videókat is nézegettem a tubon de reménytelen.nem tudom mit kéne beírnom a gugliba,hogy rá tudnék keresni.:(
2015. aug. 8. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet a boncmester nem fog sajnálni téged, csak megjegyzi, hogy

-na megint egy ostoba fiatal aki a butasága miatt halt meg.

2015. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már fiatal.sok mindent kipróbáltam már életem során.az van,hogy nagyon szenvedek ettől az állandó rémálmoktól,rémképektől.már jó pár éve küzdök a betegségeimmel.skizoaffektív zavar,mániás depresszió bipoláris zavar,szociális fóbia.kezeltek sok helyen már,többször is kegjártam már több zártosztályt meg rehabokat(a legutobbin durván egyhuzamban 8 hónapot voltam)majdnem ha nem minden gyógyszert kipróbáltak rajtam és állandó kontrolokra kell járnom meg pszhihoterápiára.tudom,hogy a gyógyszerek álltalában csak annyit érnek,hogy szinten tartanak,és érdemi változást csak a heti beszélgetések a dokimal meg a pszihiáteremel lehetségesek.na ez van.azt mondták,hogy egész életemben szednem kell a pirulákat és állandó kontrol.a kérdést azért tettem fel mert ilyet még nem hallottam,hogy valaki cigiben szívta volna el.azt persze tudom,hogy káros,eleve amiket szedek azok mind drogok csak legálisak.ha valaki tényleg próbálta már xanaxal vagy esettleg frontinnal az írjon.vagy ha tud linket!köszönöm!
2015. aug. 8. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Még herby mondta az egyik videójában, hogy elszívták és nagyon erős volt.
2019. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi most probaltuk, elotte 3at orbba szivtunk fel, nem adott kulonosebb hatast
2020. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!