Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Djarum Black különleges,...

A Djarum Black különleges, luxus cigi? Ugyanúgy függőséget okoz mint a többi?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy abból nem is lehet elszivni napi egy dobozzal, és hogy csakis különleges alkalomra jó
2015. aug. 9. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Abban kulonleges, hogy szegfuszeg van benne es annyiban luxus, hogy igen draga. De amugy semmi extra.


Tudod mi a kulonleges es luxus? A jofajta cubai szivar.

2015. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha kívánod a cigit miért ne lehetne akármennyit elszívni belőle. Max mivel elég erős nem kívánod olyan sűrűn. Amúgy igen, különleges, luxus ciginek mondható.
2015. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyaonaly függőséget okoz, hiszen nikotin van benne.
2015. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam hogy az erőssége miatt nem kívánjuk annyiszor
2015. aug. 9. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem erős. Én inkább az íze miatt tudnék rászokni, sajna 2x annyi mint egy sima doboz cigi és így nem éri meg annyira.

De vannak olyan cigik amik már nekem is erősek, és abból tényleg nem kivánok többet egy idejig.

2015. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Evekig szivtam. Tisztabb a dohany a legtobb kommersz ciginel de ettol fuggetlenul nagyon eros (10-es). Napi 5 szal sztem az optimalis es inkabb a Vanillabol. Black izre is erosebb.
2015. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ha vettem, akkor haverokkal vettük, de egy nap max ha kettőt szívtam el belőle, nekem annyira erős, és tömény ízű volt.
2015. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!