Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez lehet a dohányzástól?

Ez lehet a dohányzástól?

Figyelt kérdés
Mióta aktívan dohányzom azóta egyre kevesebbet eszem,56kg voltam május körül most 52vagyok,nem tudok annyit enni,es a szekletem is nagyon ritka ha van....gluten érzékeny vagyok ha ez számít valamit.

2015. aug. 11. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, mert a dohányzástól kevésbé vagy éhes (mivel egy pótcselekvés, így unalmadban inkább elszívsz egy cigit, mint hogy egyél). A ritha széklet meg a kevesebb evéstől van.

Inkább egyél rendesen, még ha nem is kívánod, akkor se hagyj ki étkezseket, mert lehet nem vagy éhes, de a szervezetednek attól még szüksége van a tápanyagokra. Ha nem eszel rendesen, nem jut be elég vitamin a szervezetedbe, és a cigi miatt amúgy is gyengülő immunrendszered még jobban legyengül, és fogékonyabb leszel a betegségekre.

2015. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, próbáld meg abbahagyni vagy szívj kevesebbet.
2015. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És normális kajákat egyél, ne sok szemetet lehetőleg. Ezt azért hozzá kéne tenni.
2015. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem cigiznél akkor nem lenne semmi bajod.
2015. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!