Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet hányni a cigitol?

Lehet hányni a cigitol?

Figyelt kérdés
A kozeli csaladom legtobbje dohanyos, tehat kicsi korom ota fustoltek korulottem (lakasban sosem), es mar tobbszor szivtam egyet egyet cigibol, ha elszivok egy szalat, lehetseges, hogy hanynek tole?
2015. aug. 18. 01:01
 1/3 anonim válasza:
Minden lehetséges.
2015. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Argloss ***** válasza:

Tekintve, hogy mérgező az emberi szervezet számára, igen, lehet tőle hányni. A hányás mellé elég erős rosszullét is társul, szédülés, fejfájás stb. Ha érzékenyebb vagy a dologra akkor meglehetősen meghatározó élmény lesz. (nem olyanfajta élmény amit az ember szívesen átél)

Persze az is elképzelhető, hogy nem fog különösebb hatást kiváltani. Mindenki máshogy reagál, de nem lehet megtippelni, hogy neked milyen lesz. De pont ettől izgalmas, nem?

2015. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem i majdnem sikerült, az benne a poen, hogy elotte is szivtam csak, nem olyat. Fekete dunhill volt. Erős...
2015. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!