Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan, akinek sikerült...

Van olyan, akinek sikerült tartósan leszokni a cigiről az Allen Carr-féle módszerrel?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudom, milyen az az Allan Carr módszer, de kb 15 éve letettem a cigit, és azóta nem gyújtottam rá. Rendet kell tenni a fejben ebben a tekintetben. Másként nem megy...
2015. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Én úgy szoktam le, hogy egy ilyen képet betettem háttérnek: [link]

Néha ránéztem és próbáltam megutálni a hamut.


Félretettem pénzt mágneses biorezonanciára, és amikor elfogyott az utolsó doboz cigim, nem vettem újat. Azt gondoltam ha nagyon hiányzik, akkor felhívom azt a cigiről leszoktató céget. De kibírtam, nem kellett felhívnom, és nem kellett pénzt költenem a leszoktatásra.


Első héten tic-tac-ot ettem cigi helyett. Az jó volt.

Első 3 nap görcsölt a hasam, bevettem nospát.

Aztán csökkentettem a tic-tacot és végül elhagytam :)


Több mint 1 éve nem gyújtottam rá.


Amikor jött egy rossz pillanatom, mindig arra gondoltam, hogy ha kibírtam eddig, akkor már nem fogok visszaesni.


Az zavart csak eleinte, hogy jobban éreztem a szagokat, és kicsit idegesebb is voltam, ezért pakolásztam, mászkáltam, rendet raktam, takarítottam itthon.

Aztán lassan visszaállt a rend a fejemben és lenyugodtam.


Nyugodtabb lettem, mint amikor dohányzó voltam.

A dohányzással az volt a fő bajom, hogy félóránként hiányérzetem volt, napi 2 doboz cigit szívtam.


Aztán ezt a hiányt tic-taccal, majd kajával pótoltam.

Leszokás után finomabbak lettek az ételek, ezért híztam is, de most már csak akkor eszem, amikor tényleg éhes vagyok. Már nem kajálok össze vissza. Az elején ez belefért, de most már nem :)

2015. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelen.
2015. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
36%
Nem kell hozzá semmi más, csak elhatározás és erős akarat. A gyenge akaratú ember kérjen csak segítséget.
2015. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bognár Etelka ***** válasza:
Alapvetően el kell tudni határozni magad, hogy valóban le akarsz szokni! Mint minden, ez is fejben dől el. Én 11 éve tettem le a cigit, 2004. 06. 17.-én, 16 órakor szívtam el az utolsót. A családtagjaim észre sem vették 2 hétig, hiszen Ők továbbra is dohányoztak. Soha nem zavart, ha a környezetemben más rágyújtott. Megfogadtam a tanácsot, hogy csak az ELSŐT nem szabad elszívni. Nem voltak elvonási tüneteim, legalább is látványosan. Viszont álmomban a mai napig dohányzom!
2015. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem Allen carr módszer segítségével sikerült
2015. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elolvastam...meghallgattam 2x...de nem sikerült...az a baj ha nem akarsz leszokni elolvashatod 15x is...pedig tényleg jó könyv és jókat ír...de hát aki hülye...
2018. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!