Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi használók! Milyen...

E-cigi használók! Milyen gyakran kell cserélni az alkatrészeket az e-cigiben?

Figyelt kérdés
Gyenge dohányos vagyok. 650 mAh-sat tervezek beszerezni. Az alkatrészek kb mennyibe kerülnek átlagosan? Elnézést a bugyuta kérdésért, de még nem használtam e-cigit, csak tervezem a vásárlását!

2015. okt. 20. 14:41
 1/5 anonim válasza:

Én is abszolút kezdő vagyok, de ezeket a videókat nagyon hasznosnak tartom:

https://www.youtube.com/channel/UCQ4BnY4rLfVDfjiwxk6QQSQ

2015. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. okt. 20. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem komolyabb készleteim vannak, ezért csak ezzel kapcsolatban tudok nyilatkozni.

Kazánba a porlasztó 800-1000ft. Azt kb 2-3 hetente kell cserélnem. Ezen kívül csak a liquidet kell fizetni. 10ml kb 1000ft, én elég sokat használom, szóval 10ml max. 3 napig elég. Viszont most már magamnak keverem, így egy töredékébe kerül. 100ml-es nikotinos alaplevet 1600,-Ft-ért tudok venni. Aromát hozzá meg 800-1100,-Ft-ért.


Viszont egy jobb komplett kazán elég drága, no meg egy jobb mod készülék is. Pl egy expromizer v2 szájból tüdőre szívós kazán 20.000,-Ft...

Ebbe viszont nem tudsz patront cserélni, mert RBA, azaz felújítható kazán. Neked kell bele huzalt tekerni, vattát tömni, stb.

2015. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh hát ez még nekem kicsit magas. :)
2015. okt. 20. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csodàlom hogy neked ez így magas.:) Lassan 2 ève e cigizek,de mèg mindíg tudnak újat mutatni. Az amit ajnlani tudok, hogy olvass sok velemènyt, nézz videókat. Szerintem mindegy hogy elsőre milyen kèszülèket veszel, mert ha megtetszik a gőzölősdi, úgyis komolyabb cuccot fogsz venni, aztàn meg jobbat, ès mèg jobbat... Ha meg nem tetszik elsőre akkor nem buktàl sokat. De ha màr próbàltad mondjuk vki masèt, és tetszik a dolog, akkor viszont lehet vmi komolyabbal is kezdeni. Amit még mondhatok, hogy ha elsőre prèmium minőségű liquidet próbalsz, és mèg tudod is milyen ízű ami neked tetszene, akkor tuti nem akarsz majd ràgyújtani. En pl gyümölcsöset próbàltam először, de most màr soha nem vennék olyat. Akkor még nem sejtettem high a karamellàs és dohànyos ìzek a nekem valónak. Na szóval hogy a kérdésre is vàlaszoljak. Az alkatrèszek viszonylag pont olyan arànyban nővekednek, mint a kezdő kèszleted. Szerintem nézz körül webshopokban, és meglàtod. En angliàban élek, és itt a cigi nagyon drága, de ez meg kb duplàja😁 ez van, élvezeti cikk, meg kell fizetni. Jó azért te nem fogsz egyből napi 10ml lèt felszíni egyből.
2015. okt. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!