Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sima pattintós marlboro?

Sima pattintós marlboro?

Figyelt kérdés
Sok helyen utánanéztem már a pattintós marlboronak de olyat még nem találtam hogy sima beyond pedig ma láttam egyet a földön. A dobozára annyi volt írva a szokásos marbi feliraton kívül hogy beyond. És csak egy mentolós pattintó volt rárajzolva. Google is csak a pirosat adja ki ha rákeresek. Valaki nem ismeri ezt és nem tudja miért nem találom?
2015. nov. 29. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a sima beyond az a piros marlbi változata. Van még az arany marlbinak a gold beyond és a dupla pattintós a fuse beyond.
2015. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pattintós piros Marlbi megszűnt. A mostani Beyond arany erősségű.
2015. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen de én nem a gold beyondra gondolok meg a redre emin van egy piros vagy arany relációs jel ami jobbra néz hanem a sima beyondra annak a doboza fehér és a teteje olyan mint a fuse beyondé de ahol irja a fuse beyondon az iceballokat ott csak egy van

és mint mondtam az van ráírva simán hogy beyond.

2015. nov. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!