Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő után sárgul be a...

Mennyi idő után sárgul be a fogad a cigitől?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyit szívsz.
2010. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamarbb mint szeretned, es raadasul a körmöd es az ujjad hegye is sarga lesz. Es büdös lesz a szad, a ruhad, es hamarabb elromlanak a fogaid, es a böröd szürkeseb b lesza a körmeid töredeznek, majd, es hamarabb megöregszik a böröd. Harom negy ev bagozas utan, mar hatarozottabban meglatszik a börön, es mindenen a karos hatas, hogy a tüdödröl ne is beszeljek. Szamomra a bagoval jaro szagok voltak azok, amik atforditottak. A pasim nem bagozott, en meg mar tiz eve igen. Eleinte ö is szivta, meg a kapcsolat elejen, de aztan letette. Na azt mndta egyik reggel. Ne szivd egy ket hetig, aztan hajolj közel, szagolj meg, esetleg csokolj meg egy embert, aki akkor szivott el egy cigit. Hat mit ne mondjak, a baratnöm bagos volt, mint en egy hete nem szivtam mar akkor, es direktbe kiprobaltam. Megöleltem, megszagoltam a ruhajat, es meg egy szajra puszit is adott, de csak olyan a kiserlet kedveert, szoval nem kell itten felre erteni. Hat had ne mondjam, hanyingerem lett. En addig nem ereztem magamon a parfümmel keveredett bagoszagot, a szajbol arado hamutartobüzt. Soha többe nem gyujtok ra, nem akarok leginkabb egy szemeteskukara emlekeztetni.
2010. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hat éve dohányzom, de még mindig csodálják a hófehér fogsorom, bár én látom, hogy sárgult egy kicsinykét, de alig észrevehető... Hajlam és gének kérdése is a dolog, de 1-2 év mindenképp kell hozzá.

Az előző kicsit dramatizálta a helyzetet, megfelelő higiéniás viszonyok mellett a körmödet gyakorlatilag sosem fogja meg, és csak a véres szájú anti dohányosok érzik az 1 hetes hamutartó szagot, szerintem már inkább pszichés alpon, mint az orrukkal. :S

2010. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most jobban elolvastam a válaszodat, előző... :D Hát ha ilyen sznob vagy, akkor akár dohányzol akár nem, akár büdi vagy akár nem, engem tuti szemetes kukára emlékeztetnél akkor is. :D
2010. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat.


Én kipróbáltam meg minden, de majdnem összeestem a saját szagomtól. A kezemről nem is beszélve... Nem akarok rászokni, csak kiváncsi voltam (barátnőm miatt is), hogy még is mennyi idő.

2010. márc. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!