Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem dohányzom, akkor...

Ha nem dohányzom, akkor elektromos cigarettát se szívjak?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy veszek egyet, csak próbaképp. EGo-T márkájúra gondoltam.
2016. febr. 20. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2016. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarnád rászoktatni magad egy ilyen egészségtelen vacakra? Annyi hasznosabb dolgot vehetnél magadnak helyette.
2016. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok kifejezetten rászokni. Nikotinmentes liquidet használnék, és nem szipuznék mindennap.
2016. febr. 20. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, de ez mire lenne jó, de nekem nyolc a te pénzed arra költöd amire csak akarod.
2016. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most van olyan alkalmam, hogy olcsón tudok szerezni, és pénzt is tudok rá szánni. És nagyon kíváncsi vagyok rá már régóta
2016. febr. 20. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem értem az okát... Én használtam egy ideig, amíg le nem szoktam a dohányzásról. Annyira nem jó buli, hogy csak így random kipróbáld, de te tudod. :)
2016. febr. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem szipuznál minden nap", hát én napi 4-5 vagy kevesebb cigit szívtam előtte évekig, de az ecigimet egész nap tudom szopni (mert imádom). De inkább ezt mint a cigit.


Hát én egyszer próbáltam ilyen ego ecigit, de nem volt nagy durranás. Akkor már inkább vízipipázz.

2016. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!