Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen kábítószereket próbáltá...

Milyen kábítószereket próbáltál (akarsz kipróbálni)?

Figyelt kérdés
Mit tudsz róluk, és miért próbáltad/próbálnád?
2010. ápr. 3. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Te beteg vagy?
2010. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Én nem akarok, mert a Szerelmem fél éve a heroinfüggőségébe halt bele..
2010. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

fű (marihuanna)....ez volt a napokban, nem volt 1 nagy durranás, amolyan lazulás az egész. Szerintem kell hozzá egy hangulat és akkor teljesen okés. Mondjuk én a füvet, amig nem szívsz el napi 30at, én addig nem tartom drognak, max egy fajta életforma... Amúgy bejött, és még valószínűleg alkalmanként, de sokszor élni fogok vele.

Akkor volt gyógyszerre ivás. Itt nagyon kell tudni, hogy mire iszol, mennyit iszol, mert könnyű eltéveszteni a hatást. Van, hogy semmit se érzel, és van, hogy összehányod magad jó esetben, és még örülsz neki, hogy ki tudtad hányni, és nem maradtál ott.

Akkor amit még ki akarok próbálni, az az LSD, mert szeretnék valami halucinálós cuccot. A másik amit még kipróbálék a RUSH, mert azt mondják nagyon jó vele a szex. Bár én ez utóbbit meg egyáltalán nem tartom drognak mivel teljesen legalis, szexshopokban lehet kapni.

Akkor amit még próbáltam: az az ópiumos cigi volt, ezzel már leálltam viszont 1 időben hetente szívtam. ÉS JÓÓÓÓÓÓ.

Amúgy én bevállalós vagyok, ezért próbálok ki, akarok kipróbálni annyi mindent. Nem itélem el a drogokat, max akkor ha már kipróbáltam. De tényleg csak a kipróbálásról beszélek, a függőség az más, és el is itélem.

Jah, a heroint is bepróbálnám.

2010. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Rengeteget csak legyen pénzem megfizetni :D.

Pusztán kíváncsiságból. :P

2010. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Füves cigi, csak drága, ezért heti 2-3 spangli max
2010. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fű 3-szor, nem hatott, Hasis 1-szer, soha többé, jött ki minden előlről hátulról, szerencse hogy volt a közelben wc és nem egy parkban próbáltam! Meg 1-szer a Rusht, nekem egyáltalán nem jött be, bezsibbadtam tőle egy fél percre, hűha de "nagy élmény" volt! Ez így elég volt hogy egyáltalán ne érdekeljen többé és ne akarjak semmit kipróbálni már! A jó öreg alkohol az igazi, de azt is átlagosan havonta, mondjuk télen van hogy 3-4 hónapig sem iszom semmit, nyáron meg van hogy majdnem midnen nap!
2010. ápr. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Fű.engem megbabonázott.nagyon szeretem csak az a baj hogy havonta csak egyszer max 2x tolom.

salvia.régen nyomtam mert kaptam haveromtól pár gramm szárított levelet és az vízipipában nagyon jó volt csak az volt a baj hogy a tüdőmet majd kiköptem utána.

xanax.imádom a nyugtatókat de nem mertem még rájuk inni.

lsd.kiszeretném próbálni nagyon

spuri.kiszeretném próbálni nagyon nagyon

2010. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

még nem próbáltam, de mivel egyszer élünk, ki akarom próbálno majd később .. nem olyan erős drog, csak ami 2-3 percig tart ..


15*L

2010. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szia! De jó,végre 1 ilyen kérdés! Szóval én is kipróbálnék pár fajtát! Ha a xanax,annak számít,azt redszeresen szedem! Depis vagyok!Én azt kérdeztem,h.milyen érzés drogosan szexelni,de sajna nem nagyon válaszoltak rá!M.
2010. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

háháááá :P

vicces cigi(L)


am régen én is éltem xanaxon, de nem nagy cucc, bár mindenkinél másképp jön be. én gyengén szédültem tőle és bármikor bárhol eltudtam aludni és abban az időben nem keveset aludtam..:D


gyógyszerre pia? -elmegy..


de hát maradjunk a füvesciginél ;)

2010. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!