Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire karosult a tüdőm? 16. l

Mennyire karosult a tüdőm? 16. l

Figyelt kérdés

Tavaly nyar ota dohanyoztam, oktoberig heti 2 szal, majd ez heti 4szal lett es januar februarban heti egy dobozt szivtam.

Nagy tüdőkapacitassal rebdelkeztem, hosszutavu futo vagy (heti 3x50perc) es emellett meg tornazom is. Viszonylag egeszsegesen etkezem, mellozom a muanyag dolgokat, de volt olyan, h megettem napi 2 tabla csokit es heti 6 tablat, de akkor nagyon rosszul voltam lelkileg es mivel nőből vagyok...hat...erted...


Ma futaskor vettem eszre h rettentoen kifulladtam es nagyon kifaradtam.

Multkor sipolt a tudom es alig kaptam levegot. Ha mely lelegzetet veszek, mintha le lenne rakodva valami a tüdomre.


Ma hataroztam el, hogy leteszem a cigit.


Halas lennek, ha nem poenkodnad el a kerdesem.



2016. ápr. 5. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még helyrejöhet.
2016. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt itt is. Eddig spprt ember voltam de amint elkezdtem cigizni az első hónapokba semmit nem vettem észre. Viszont ma hamàr futnom kell a busz után is kifulladok. Ne hagyd, hogy elfajuljon. Tedd le. Sajnos én azért kezdtem el cigizni mert nem tudtam sportolni sok tananyag miatt de most újra kezdtem és nem is kell a cigi :) sok sikert 🎉
2016. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tess le most, és akkor pár hónap alatt még rendbejöhet.
2016. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán jó lesz még. Kijön belőled a mocsok, kitisztulsz es mar jo is lesz.
2016. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!