Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1 szál cigitol lehet rák?

Ninja g kérdése:

1 szál cigitol lehet rák?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam1 sszálmentolos cigit és mire hazaértem apró pontokra lettem figyelmesaz aalsó ajkamon....nem biztos hogy attól kaptam de akkor vettem észre...(megkoszonnem a komoly válaszokat nagyon megkonnyebülnék)

2016. ápr. 8. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem! 1 száltól semmi maradandó bajod nem lesz.

A pontok nem attól vannak. Az ajak 'mintája'. Gondolom, eddig is ilyen volt, csak nem figyelted ennyire meg.

2016. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak hülye kérdések feltevését okozhat.
2016. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy szál az semmi. A városi szennyezett levegő is károsabb ennél, hisz azt napi 24 órában szívjuk.
2016. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egytől nem lesz gond.
2016. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi rá az esély, hogy pont annak a tartalma zavarja meg a sejtosztodást felügyelő dolgokat, és egymagában nem is tudná, ahhoz kellenek más dolgok is.


Magyarországon általában nagyon szennyezett a levegő, és azt folyamatosan szívjuk, amiknek köze van mindenféle rákféleség kialakulásához.

2016. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne bízd el magad. Sok ember soha nem cigizett és még is tüdőrákba hal meg.
2016. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon megkönnyebbültem
2016. ápr. 8. 16:55
 8/8 anonim válasza:
Van h napi ket doboz cigitol se lesz rakod.....ez mimdem embernel mas a rak nagy reszben genetika
2016. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!