Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet RDA ecigi fej újraépítés...

Lehet RDA ecigi fej újraépítésekor sima vattát használni?

Figyelt kérdés
Az lenne igazából a kérdés, hogy ecigi boltban 3-400 forintba kerül az 'organikus japán vatta" és hogy lehet e ilyen vatta helyett pl sebészeti pamutvattát vagy vmi ilyesmit használni? mert ugye azt olcsóbban be lehet szerezni viszonylag nagy mennyiségben.

2016. ápr. 10. 12:58
 1/2 -H.- ***** válasza:

Igen, lehet. Jó a sebészeti pamutvatta is, de én a biovattát ajánlom. Az ugye bio, tehát a gyapotot nem vegyszerezték, nem génmódosított, és kézzel szedik. A sebészeti vatta tudtommal nem biztos, hogy bio. Én, és sokan mások a DM-ben kapható "Ebelin" márkájú vattát használjuk.

Viszont kicsit nehezebb bánni vele, mint az organikus japán vattával, mert hajlamos széthullani. Arra kell figyelni, hogy minél lazább legyen, nem szabad nagyon összesodorni vagy tömködni. Ha vattakukacot csavarsz belőle, legyen az is laza.

2016. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"végszükség" esetén vásárold meg ott, ahol az előttem szóló is mondta, én is DM-ből vettem eleinte ;)


Viszont, ebay-ről is tudsz vásárolni organikus japán vattát, 60x50mm-es vatta, 5 db = ~250 Ft. Szerintem innen érdemesebb nagy tételben beruházni, ha még sokáig élvezni szeretnéd a Vape-elést. :)

2016. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!