Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet, hogy ugyanolyan...

Hogy lehet, hogy ugyanolyan márkájú cigiknek más országokban más ízük van?

Figyelt kérdés
Olvastam már pár embertől, hogy egy ciginek (pl:camel,pall mall) más íze van Romániában,Angliában,Mo-on. Gondolom nincs minden országban ilyen cigigyár, ezért kérdezem.
2010. ápr. 6. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
viszont máshol csomagolják, és lehet, hogy máshonnan is való a dohány..
2010. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez tényleg így van...nadehát dohánygyár elég sok helyen van...gondolom mások az összetevők, azért.
2010. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, csak én úgy gondoltam hogy meg van szabva, hogy egy márkának milyen legyen a dohánya és minden gyárban olyat csinálnak, mert sztem ez is logikus lenne.
2010. ápr. 7. 19:44
 4/6 Szyszke válasza:
Szívj el egy magyar Viceroyt meg egy Szlovákot. Majd meglátod hogy milyen különbség van :)
2010. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szarabb a magyar viceroy?
2010. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szyszke válasza:

a szlovák szarabb. Tüdőn vág 3 szál után ízre nem rossz de nagyon erős aki szívott már piros pikácsut( Priluki )

na ahoz hasonlít 3 szál után. 1-2 jó belőle de utána lessz belőle fej, meg tüdő fájás.

2010. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!