Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajom ettől?

Lehet valami bajom ettől?

Figyelt kérdés
Összesen 3 szál cigit szívtam el. 1et tavaly, 2őt az idén. Ma eldöntöttem h nem fogok újra cigizni. Am anyukám is cigizik, az milyen hatással van rám? 15/L
2010. ápr. 8. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A 3 szál cigitől nem, de ha az anyukád a lakásban cigizik és folyamatosan a füstös levegőt szívod attól lehet bajod.Viszont ha így van és a lakásban cigizik kérd meg, hogy a te egészséges érdekében menjen ki dohányozni!
2010. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagy bajod nem lesz,ne aggódj!!Viszont a passzív dohányzásnak lehetnek káros hatásai!!Rákereshetsz a neten,képek is vannak:

[link]

Itt találsz pár dolgot!

Én 17 évessen az érettségi előtt szoktam rá...nem sokat szívok ,mondhatom "kocabagós"vagyok mert csak alkalmanként gyújtok rá pl.:Jó társaság,buli,és ha nagyon streszes volt a napom!1 hete voltam mellkas rtg.-en és jó lett az eredményem!

Azt tanácsolom,hogy édesanyád biztos megérti ha megkéred a lakásba ne dohányozzon ..és ha ügyes vagy akkor le is szokhatsz róla(mível NEM is szoktál rá!)!!:-D

Sok síkert!

2010. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. ápr. 8. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!