Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eliqua. Me termékeit próbálta...

Eliqua. Me termékeit próbálta már valaki? Aromákat, alapleveket, esetleg e-liquideket?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2016. máj. 12. 22:52
 1/4 -H.- ***** válasza:

Az utóbbi időben csak onnan rendelgetek.

Alapleveik jók, nincs velük semmi probléma. Aromák közül három Solubot próbáltam, egyiknek enyhe lóhúgy íze volt, másiknak erősebb lóhúgy, harmadiknak kanalas orvossággal kevert cián íze volt, még három hét múlva is. Azóta a Solubot kerülöm.

A Revolute aromák viszont finomak, már majdnem mindet próbáltam, épp ma délelőtt jött meg a banán, az édes menta, a görögdinnye és a pina colada. A dohányos aromák (Tabac 4x, Cabat X) édesek, nem szárazak. A gyümölcs és desszert aromák is jók.

2016. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alaplevek tényleg jók, és aránylag jó áron is vannak, én is mindig innen rendelek mostanság.


Solub aromákkal nekem felemásak a tapasztalataim.

Vannak

2016. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szal, vannak amik nekem nagyon bejöttek. Pl a solub eper, málna. De van ami borzasztó volt. Pl a vanília pudingos, meg még pár.
2016. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alap jó. Aromáikból eddig csak a solubot próbáltam. Egy 10es pakkot vettem és ebből csak 1 nem jött be, a Gyümölcskoktél, valami borzalom :D.

Ami nagyon lenyűgözött: Sárgabarack, málna, krémes narancs, málna süti

2016. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!