Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van egész nap hanyingere...

Miért van egész nap hanyingerem a cigitol?

Figyelt kérdés
3 éve dohányzok és ma valamiért egész nap nem kívántam csak 4 szálat szívtam el, úgy éreztem kell, de aztán nem is esett jól és hanyingerem volt tőle. Tudom szóljak le stb. De az oka érdekel, hogy miért nem kívánom? És ugye nem fogok hányni tőle, ha már nem gyujtok rá?
2016. júl. 19. 23:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóljak le*
2016. júl. 19. 23:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor szokott lenni, ha pár órán keresztül sokat szívok el, pl. unatkoztam meló közben, utána nem kívánom a nap hátralevő részében.
2016. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 éve dohányzom. Időközönként nekem is szokott ilyen lenni,olyankor nem is gyúgytok rá x napig.ez akkor szokott lenni,mikor túlzásba viszem pár napig a cigi-kávé kombót.
2016. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit faj a torkom, azt hallottam lehet attol is, de delelott meg nem.fajt
2016. júl. 19. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ha beteg vagyok (megfázás, hasmenés stb) akkor valamiért egyáltalàn nem kívánom a cigit. Lehet hogy neked is egy egyszerű betegség kezdetét jelentheti.

20f

2016. júl. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a szervezetednek elege van belőle.
2016. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tul sok nikotint vittel a szervezetedbe. Esetleg nem letudoztem, hanem lenyelted a fustot.
2016. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!