Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Davidoff cigiknél hogy van...

Davidoff cigiknél hogy van sorrendben az erősség?

Figyelt kérdés
Most arany Davidoffom van, ez kb hol áll az erősségi listán?
2016. szept. 25. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

x miligramm nikotin

2x miligramm nikotin

3x miligramm nikotin...............

2016. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem egészen értem, hogy ezzel miben segítettél, de köszi.


A kérdés továbbra is fennáll: erősségi sorrendben érdekelnének a Davidoff cigik színei.

2016. szept. 25. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az arany kb közepes, ahogy a fekete is (0,6 nikotin). a szürke az gyenge, a bordó meg bitangerős...
2016. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kék davidoff:

Kb. 0,3 nikoton


Arany:

Kb. 0,6 nikotin


Bordó/piros

Kb. 0,8 nikotin


Azért írtam mindegyikhez kb-t mert már régen szívtam őket, és lehet, hogy tévedek egy kicsit de kb ennyi az erőssége

2016. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
kedves kérdező,első vagyok! Tök mindegy hogy milyen a cigi, a nikotin a legális drog benne,ami üt...7mp a szivás után és a fejedben van,Davidoff 0,6mg nikotin,oké,tök mindegy hogy kék sophiane ha az is 0,6os...de van 11mg os is meg 8..na az már vmi..
2016. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Még mindig fogalmam sincs, hogy miről beszélsz, de a többieknek köszönöm!

2016. okt. 1. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
kedves kérdező,a cigi erőssége a benne lévő nikotin tartalomtol függ,ha magas,erős,ha kevés,akkor nem annyira erős. 1mg nikotinba nem halsz bele,de 20-60körül már megérzed...a cigi erőssége csak is a "hatoanyagtol" függ,ami a nikotin,attól szédül meg az ember,ha a megszokottnál sokkal többet visz be,vagy elsöre kiprobálta...
2016. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a cigarettás dobozok oldalán nincs már rajta semmilyen adat, így nem tudni milyen erős a cigi amit szívunk. Mi ezért összegyűjtöttük a legtöbb infót, és csináltunk egy egyszerűen használható ingyenes androidos alkalmazást, amiben a legtöbb márkát megtalálni. Használjátok egészséggel 🙂 Mit Szívok? a neve és letölthető a Google Playből
2017. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!