Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen váltódohányt ajánlanáto...

Milyen váltódohányt ajánlanátok a Borkum Riff original mixture (szürke) helyébe?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el újra pipázni és régebbről emlékezve a kellemes élményre választottam első dohánynak ezt, viszont kissé gyengének érzem. A többi Borkum Riff dohánnyal nem szeretnék próbálkozni, szeretnék valami komolyabbat. Hasonló lágy, selymes ízvilágot keresek, de sokkal határozottabb formában, csak nem ismerem jól a pipadohányokat...

2016. okt. 21. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Váltódohány alatt értem, hogy a pipát át akarom szoktatni másik dohányra.
2016. okt. 21. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
A Borkum és a Tilbury ipari hulladék.Stanwell,Mac Baren,esetleg Holger Danske.Ezekből próbáljál meg beszerezni.
2016. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában is vagyok, bár azért egy tilbury-t nem kell egy lapon említeni még ezzel sem, árban is 600 ft a különbség, amúgy a Borkum Riff egyetlen vállalható dohánya ez volt régen is, de szerintem változott a 10 évvel ezelőttihez képest a minősége.Ezért akarok feljebb lépni. Macbaren Cube Silvert-t próbálom most ki ismerősöm tanácsára. A márkákat tudom mik a jók, csak a fajtáikat nem ismerem, de elkezdtem a dohánytípusok alapján válogatni, így talán sikeresebb lesz a választás. Válaszod köszönöm így is!
2016. okt. 23. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Stanwell melange-t próbáld ki,esetleg ebből a cherry-t.
2016. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mellow choice

De még csak kóstolgatom.

2017. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!