Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Hosszú távon...

Dohányosok! Hosszú távon tartható szerintetek a napi 5, legfeljebb 6 szál per nap? Ha nem, akkor mennyi a napi minimum?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Önfegyelemtől függ de a rászokás miatt van aki nem tudja tartani.
2016. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én hétköznaponként átlag 5-6ot szívok (van hogy hétfőtől péntekig egy csomag ami napi 4 szál) Sajnos hétvégéken a bulik miatt több elmegy, de ha akaratos vagy sikerülhet tartani... Amúgy 2 éve rendszeresen dohányzok, és szerintem tartható
2016. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:
Nagyon kevés embernek megy az, hogy dohányzik, de keveset. És különben is, mi a kevés? A cigiben van. kb. 400 káros anyag, amiből kb. 40 olyan, aminek a fogyasztása halált okozhat. Ebből nincs kevés! Ha mindenképpen cigizni szeretnél, és mindezt úgy, hogy nem gyilkolod magad és a környezeted, akkor vegyél egy jobb fajta e-cigit és hozzá minőségi liquidet! De tehetsz bele gyógyszártári glicerint is, ha egyszerűen csak gőzölni szeretnél!
2016. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tartható, igazából nekem sikerült. Egy hónapig külföldön tanultam, indokolatlanul drága cigik mellett és meghatároztam magamnak hogy mennyit költök rá és ezáltal azt is hogy mennyit szívok. Igazából bulikban nehéz volt, de ha hozzászoktatod magad, hogy tényleg csak olyan alkalmakkor gyújts rá amikor jó és ne időtöltésként használd, mint pl: "jön egy busz 10 perc múlva, na addig elszívok egy cigit", akkor pár nap után hozzászoksz. Itthon amúgy van hogy nem is nagyon cigiziek, ezáltal napi 2 szálat szívok el, egyet reggel és egyet este, nekem így ez az a bizonyos minimum.
2016. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Simán, de ez önkínzás vagy cigizz rendesen vagy ne cigizz, annak nincs értelme, hogy pár szál/nap.

Én napi egy dobozt szívok el, külföldön csempész cigit csapattunk, az olcsó volt. :)

2016. nov. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!