Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiszeretném próbálni a cigit....

Kiszeretném próbálni a cigit. Nem fogok rászokni, nem akarom letüdőzni csak egyetlen egyet elszívni. Fiu vagyok a bátyám ad ha ugy dontok kiprobalnam. Van eszem nem akarok fuggo lenni. Kiprobaljam?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Ne.

Ha nem cigiztél még, majd 'meg fogsz fulladni, köhögőrohamot kapsz meg ha gyengébb a beled, hánysz is. ha sose cigiztél, nem tudod, hogy kell nem letüdőzni, hidd el. Ilyenkor szokott jönni, hogy na még egyet - onnantól meg benne vagy a slamasztikában.

Mivel új vagy, semmi élvezeti értéke nincs, égess avart és szippants bele a füstbe, ugyanott vagy.

2016. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Hogy akarod elszívni ha nem tüdőzöd le?

Az alkoholt nem akarod kipróbálni anélkül hogy lenyelnéd?

2016. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2016. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soha, senki nem döntötte el, hogy ő függő lesz.


Azért csak próbáld ki. Ha szerencséd van, egy életre megmenekülsz tőle. De, ha nem, akkor egy életen át szívhatod.

2016. nov. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam. Semmi elvezetet nem talaltam benne,nem volt jo ugyhogy sztem nem fogok raszokni :D
2016. nov. 4. 08:08
 6/10 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Én is így kezdtem 13,5 évesen... és én eleinte csak 1-2 szálat szívtam egy nap,aztán szép fokozatosan rászoktam. De neked akkor mázlid van,ahogy olvastam.
2016. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Perszer hogy nincs benne semmi élvezetes. Hidd el, hogy a dohányosok is csak becsapják magukat. Addig gyakorolják míg végül már tényleg elhiszik, hogy jó. De egy büdös nagy francokat. Az hogy jó, csak egy illúzió. Örülj neki, hogy tiszta, jó illatú vagy. A leheletedről már nem is beszélve.:)
2016. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik akkor én kivétel vagyok. Nem volt jó
2016. nov. 4. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt jó az első, hat éve szívom. Most se jó. Csak kell. Hülye voltam, mindenkit lebeszélek, akit tudok, én meg folyamatosan próbálok leszokni.
2016. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Úgy tűnik akkor én kivétel vagyok. Nem volt jó"

Nem vagy kivétel, miért lenne jó füstöt beszívni? A dohányosokat meg már a nikotin irányítja. Suhanc koromban körbekérdeztem kíváncsiságból pár havert, akik már stabilan szívták. Borzasztó kezdeti élményekről, rossszullétről, hányingerről számolt be, de aztán összeszedték minden akaraterejüket és rászoktak :))

2016. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!