Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, ti ha tehetnétek...

Dohányosok, ti ha tehetnétek mire költenétek azt a pénzt amit dohányzásra költötök?

Figyelt kérdés
Én heti 1-2 ezret költök rá, és szerintem ha nem dohányoznék sem túl hasznos dolgokra költeném azt a pénzt.

2016. nov. 4. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak heti 1-2 ezret költöttem cigire, kb. egy éven keresztül de mivel észrevettem magamon, hogy csak társaságban szívom, kocadohányos vagyok, és nem hiányzik egyáltalán, így leraktam, mielőtt rászoktam volna. Az így megspórolt összeget félre rakom, egy dobozkában gyűjtöm, koncertekre, tetoválásra, néha meglepem magam egy-egy könyvvel, ruhával, étteremben ebédelek, elutazom a barátaimhoz, kiállításra megyek, ilyesmik. Már másfél éve gyűjtögetem a "cigi pénzt" :D Nem gondolná az ember, de nagyon sokat számít az a párezer forint.
2016. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 7-8 ezret költök. 35 év alatt már kb. 5-6 milliót füstöltem el. Gondolom motorokra és benzinre ment volna el a pénz, de lehet hogy már halott lennék...
2016. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Én elpiáznám mindet.
2016. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Heti 1-2 ezer az 1-2 doboz cigi/hét. Ezt én nem hívom dohányzásnak. Az ebből megmaradó pénzt tényleg nem lehetne sok hasznos dologra költeni.

Egy "igazi" dohányos napi 1-2 dobozzal elszív, szóval az heti 7-14 ezer Ft. Nah ezzel már lehetne mit kezdeni, én tuti hogy drágább márkásabb ruhákra költeném a pénzt vagy elmennék nyaralni minden évben valahova.

2016. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 dobozt szívok, hanem töltöm a cigit. Egyébként igen, így hetente nem olyan sok, de ha mondjuk hónap végén megmaradna az nem lenne gond. :D
2016. nov. 4. 11:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Januárban leszoktam, augusztusban vettem új ruhatárat abból a pénzből, amit cigire költöttem volna.
2016. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Cigire, mint ahogy most is azt teszem.
2016. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
dohányra.
2016. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fruzs33 ***** válasza:
Én se költeném másra... egyértelmű,hogy aki dohányzik,az dohányra költi,vagy doboz cigit vesz belőle... én töltöm is meg úgy dohányboltos gyári cigit is szívok,most Winstont szívok,most nem akartam dohányt venni.
2016. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan 11 éve abbahagytam a füstölést, napi egy dobozt pöfékeltem el, tehát kellene lennie vagy hárommillió forintomnak, de nincs egy vasam se. 35/f
2016. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!