Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Dohányzás

A kérdés

Békéscsabán kaphatóak közül melyik a legjobb e-cigi? És milyen márkájú (azon belül ízesítésű) liquidet javasoltok hozzá? Árat is írjatok kérlek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: cigaretta, e-cigaretta, dohányzás, elektromos

2016. nov. 9. 16:55  Privát üzenet  

A válasz
Nyuszkófül nevű felhasználó válasza:

Én nem békéscsabán élek de VapAir-t használok. (csak egy javaslat, szerintem ha megkérdezed a cigiboltost biztos ad tanácsot) de liquid-ben nekem a mangós és a mogyorós nagyon tetszik. (Igaz ezek nikotinmentesek) de tuti találsz nikotinosat is ha olyat akarsz :)

# 1/1Időpont 2016. dec. 3. 18:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Békéscsabán vagy Debrecenben melyik a legjobb tetoválóművész?
Bekescsaban es Gyulan ki a legjobb noi szulesz-nogyogyasz?
Békéscsabán melyik a legjobb pizzéria/gyros?
Békéscsabán a legjobb fogorvost keresem! Ki melyiket ajánlaná és miért? Gyökérkezelést ki végzi itt a legfájdalommentesebben?
Melyik Békéscsabán a legjobb optika?
Békéscsabán ki csinálja a legjobb AHA savas hámlasztást?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Dohányzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!