Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Anyának szeretnék venni egy...

Anyának szeretnék venni egy e-cigit karácsonyra de nem tudom milyet vegyek!?

Figyelt kérdés

Sajnos azt se tudom hogy olajból milyet vegyek...

Anya kb. 10-11 éve cigizik és kb. napi 2 dobozt szív el most vett magának ilyen manuális cigi töltőt de nagyon sokat el tud vele szerencsétlenkedni:D úgy hogy valami olyat keresek amihez nem kell túl nagy tudás.Nem tudom hogy ez segít valamit de amikor anya kipróbálta a vizipipám azt mondta hogy nagyon kaparta a torkát pedig én pasztát használok és nekem nincs semmi bajom tőle.

Ezek az infók remélem segítenek valamit. Ja és max 15 ezret szánnék rá!



2016. nov. 17. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengetegen veszik meg maguknak az e-cigit,annak reményében,hogy sikerül valamilyen szinten visszafogni magukat dohányzás terén.A legtöbb ember visszatér a cigarettához.Szerintem ne vegyél anyudnak (főleg drágábbat ne)e-cigit úgy,hogy nem tud róla.Csak pénzkidobás.Beszéld meg vele,hogy mi lenne ha..Kipróbálás céljából meg tényleg költség kímélőbb egy pár 1000 Ft-os.Egyébként liquidből talán a 11-12-es lenne számára a "megfelelő",szerintem.
2016. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de én anyát nem akarom leszoktatni a cigiről csak azt a havi 30-60 ezres felseleges kiadás szeretném csökkenteni amit cigire költ és az osztály társaim akik használnak e cigit azt mondták hogy kb. havi 1-2 ezres kiadásaik vannak de még ha el is romlik valami akkor is max 5-10 ezer a csere
2016. nov. 17. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ,azt értem,hogy az anyagiakon változtatna csak több mint valószínű,hogy egy láncdohányos nem fog váltani e-cigire.(Persze vannak kivételek).A dohányzásnak tök más feeling-je van.De amíg nem próbálja ki addíg tényleg nem tudhatjuk biztosra,az igaz.
2016. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha értem köszi :/
2016. nov. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!