Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Égeti a torkom az E-cigi?...

Égeti a torkom az E-cigi? Tegnapi készülék! Eleaf istick basic?

Figyelt kérdés
Szerintem én rontottam el... mert mikor nem volt benne folyadék bekapcsoltam, és elkezdett füstölni.Valaki el tudná mondni mit csináljak? Nem tudom nagyon szét szedni a készüléket.

2016. nov. 25. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:

:(

Üres járatban liquid nélkül ne égesd :) mert valószínűleg megégett a kazán.

2016. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megegett a vatta, csereld ki a porlasztot
2016. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg megégetted a vattát. Vegyél egy új porlasztót bele.Először a porlasztóba csöpögtess liquidet hogy átnedvesedjen a vatta.. Majd amikor megvolt,töltsd meg a tankot liquiddel és szívogasd meg párszor !kikapcsolt! állapotban. Majd hagyd állni legalább egy 10 percet,utána szívhatod. De addig ne nagyon,mert ha nem nedvesedik át kellően a vatta akkor könnyen megéghet,és utána dobhatod ki a porlasztót.
2016. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De egyébként ha nikotinos liquid van benne és "kaparó" érzést érzel nem égett ízt,akkor az is lehet hogy csak erős a nikotin.
2016. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!