Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki füvezik, az elmondja az...

Aki füvezik, az elmondja az orvosnak?

Figyelt kérdés

Ugye rá szoktak kérdezni néha, hogy "alkoholt fogyaszt? dohányzik?".


Aki füvezik, mit mond? Azt mondja, dohányzik?


2016. dec. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokan elmondanak. Legalabbis az en dokim tuti hogy ugy nezne az illetore onnanstol kezdve, mint a veres rongyra. Egyszer mondtam neki, hogy ne azt a fajdalomcsillapitot irja fel, mert az nem szokott nekem hatni es ugy elkezdett orditani, hogy azt hittem ott halok meg. :D
2016. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%
Aki füvezik az hülye. Valószínűleg kinyitja a száját, hogy válaszoljon, de csak nyál csorog belőle.
2016. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig okosabb lenne elmondani.


Mellesleg nem értem ezt a nagy fűellenességet. Más országokban még kérkednek is vele, hiába nem szabad használni.

Pl. Kanadában azt írják, hogy a jogászok v ügyvédek kb fele rendszeresen fogyasztja. Pedig azok talán nem hülyék. Igaz, hogy ha kiderül, meg tudják védeni magukat. Még a cuki miniszterelnökük is elismerte magáról.

Igaz, hogy ha valaki rákos, és receptre kapja, akkor havi ezer dollárral számolhat plusz.


Portugáliában nemrég az égadta világon minden kábszert legálissá tettek. És 1-2 év után minden beállt a kiindulási szintre. A rendőröket átképezték tanácsadónak, semmi baj nem lett belőle. Igaz, hogy csa eddig, ki tudja mi lesz később.


Szerintem az orvosnak tudnia kéne, mert attól függően, hogy mennyit használ, megváltozhat sokminden a szervezetében.

2017. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!