Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van a cigitől részegségé...

Miért van a cigitől részegségérzetem? Valakinek ismerős?

Figyelt kérdés

Mostanában szoktam rá, már az elején is szédültem. Elszívtam 1 cigit és mintha alkoholt ittam volna, szédültem, részegnek éreztem magam.

Most, kb 1 hónap elteltével kb az 50. szál után még mindig ugyanez.

Ez miért van? Normális?

Ha valaki letudná írni, hogy fizikailag mi játszódik le bennem pontosan és miért van, nagyon hálás lennék!

Ezer hála, előre is.

19/L



2016. dec. 24. 02:07
 1/9 anonim válasza:
51%
Mert a cicid tejtartalma keveredik a füstel.
2016. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Drágám, aki nem élvezi, az ne dohányozzék!
2016. dec. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutsz elég oxigénhez
2016. dec. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Na haragudj, de te teljesen hülye vagy.
2016. dec. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szervezetednek elege van belőle.
2016. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
K.A
2016. dec. 24. 12:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" válaszokat. :) Én úgy gondolom, hogy normálisan tettem fel a kérdést. Kellemes karácsonyt, K.A
2016. dec. 24. 12:22
 8/9 anonim válasza:

Ezt szédülésnek hívják. Lemegy a füst a tüdődbe-kevesebb oxigén jut az agyad és egy kis ideig szédülsz.


Azoknál fordul elő, akik nem dohányoznak rendszeresen

2016. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 _Jessy_ ***** válasza:
Azért, mert nem kell csinálnod többet :) Viccet félretéve, lehet, hogy most menő, vagy ilyesmi, de ha rászoksz, aztán meg abba akarod hagyni, nem így látod majd (És el fog jönni az a pillanat, amikor lesz egy nagyon jó okod, hogy letedd). Akkor szabadulni akarsz majd tőle, csak éppen rohadt nehéz. És akkor elátkozod a mostani pillanatokat, meg azt, hogy nem hallgattál rám/azokra, akik ellene szóltak. Hidd el, ez lesz. Tapasztalat.
2016. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!