Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Felgyulladhat valami?

BANDI21 kérdése:

Felgyulladhat valami?

Figyelt kérdés
Kidobták az ablakon a cigicsikket és elfelejtettem eloltani. Felgyulladhat valami?

2016. dec. 29. 13:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kidobtam*
2016. dec. 29. 13:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs az ablakod alatt egy nádas vagy szalmakazal, és nem egy erdő közepén élsz, akkor nem gyulladhat ki semmi. Van ott valami gyúlékony?
2016. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj ki és oltsd el
2016. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát gyúlékony különösebben nincsen, legfőképpen szénakazal nincs, a harmadikon lakom szóval lehet hogy elfújta a szél. Alattunk közvetlenül csak fű van, csak attól félek hogy mivel minden eléggé száraz minden lehet hogy a szél elfújta valamerre és felgyullad. Lemenni nem tudok már mert 100 hogy elfújta valamerre.
2016. dec. 29. 13:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért dobtad ki? Benyitott anyád?

Rendkívül felelőtlen viselkedésre vall, nagyon meggondolatlan vagy!

Egyszer sétáltattam a kisfiamat és a babakocsiban landolt egy csikk, amit kidobtak egy emeleti lakásból, rá a gyerekem ruhájára (meg is pörkölte).

Nem vagyok vérszomjas, de ha a kezem közé kaptam volna az illetőt, az arcán nyomtam volna el a csikkjét...

2016. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer egy feljebb levő emeletről kidobott cigi beesett a szobánkba, befújhatta a szél, éppen szellőztettem. Még szerencse, hogy mentem becsukni az ablakot és észrevettem, a padló megpörkölődött, ki is gyulladhatott volna a lakásunk.
2016. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Inkább megírod a kérdést, minthogy lemenj és megnézd? De gec*-i buta vagy istenem
2016. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lementem közvetlenül miután kidobtam, eléggé fújt a szél (egy párszor már leírtam) és bárhová elfújhatta. Azért csak nem tudok át nézni minden egyes négyzetmétert 20x20 méteres körzetben. Még egyszer leírom hogy érthető legyen rohadtul fújt a szél és lehet ha leér akkor sem egyből gyullad ki. Valószínüleg még hogyha közvetlen a ház elé esett volna akkor sem találtam volna meg. És nem, nem azért dobtam ki eloltás nélkül mert benyitott anyukám, 16 vagyok, édesanyám tudja hogy dohányzom. Egyszerűen elfelejtettem eloltani. És lehet szidni édesanyámat hogy hogy engedheti meg és engem hogy én hogy lehetek ilyen barom hogy "menőségből"csinálom. Nem nem menőségből, ez nálam csak egy pót cselekvés vagy nem tudom. Főleg hogy általában egyedül csinálom mivel a környezetemben lévők nem díjazzák túlzottan. De ne keveredjünk felesleges vitákba.
2016. dec. 29. 23:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor se dobd ki ha már eloltottad, lehet kapni olcsón üveg hamutartót, abba tárold a csikkeket és később dobd a szemetesbe, ha már tuti nem gyújt meg semmit.
2016. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nemcsak meggondolatlan vagy, de még szemetelsz is???
2016. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!