Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elszívhatok egy szál cigit?...

Elszívhatok egy szál cigit? Többi lent

Figyelt kérdés
Úgy két éve elmúlt az asztmám és a haverok múltkor megkínáltak egy szállal de nem mertem elfogadni mert féltem h előjön megint az asztma megpróbálhatom vagy lehet tőle bajom? (Pls normális válaszokat) 17/F

2017. jan. 2. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem lesz tőle bajod, 14 éves koromig asztmás voltam, jelenleg 3 éve dohányzom és nálam nem jött elő.
2017. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Én nem javaslom!
2017. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) ment a zöld kéz :D
2017. jan. 2. 20:52
 4/12 A kérdező kommentje:
(Elsőnek)
2017. jan. 2. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért ment a zöld kéz az elsőnek, a másodiknak meg nem, mert ő azt válaszolta, amit hallani akartál? Nem ajánlott cigiznek, ha egészséges lennél, se lenne ajánlott. De így hogy asztmás van, egyenesen szánalmasan baromság lenne. Vagyis 1 szálat elszívhatsz, nyilván attól nem lesz bajod, de valószínűleg te rendszeresen fogod szívni azt az 1 szálat, úgy pedig már a te esetedben jó korán halálos lesz
2017. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem ajánlom,lehet hogy megfulladnál tőle.
2017. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbáld meg, mert ha rászoksz előjöhet.
2017. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5-nek! Én adtam neked a zöldet! # 2 voltam! Nem tudja a kérdező, hiszen "gyerek" még, vagy a gondolkodás az ...

Kérdező! Le is pontozhatsz! Egészségesebb nem leszel! Csak szívjad nyugodtan...nekem soha nem volt asztmám, csak cigi, de nagyon nagyon sok szál! Talán megérted miért írtam elsőre "nem javaslom".

2017. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
59%
Asztmás voltam,de már jó ideje nem szedtem semmit,mikor először rágyújtottam. nem történt semmi. köhögtem egy picit,mert ugye mégiscsak az első volt. nagyon ritkán gyújtok rá. nem igazán kívánom,akkor se ha kínálják. szerintem ez fejben dől el. aki nem akar rászokni,aki nem menekül a dohányzásba, az korában tudja tartani.17/L
2017. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
*kordában
2017. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!