Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 28-30 éves exdohányosokat...

I$TV@N kérdése:

28-30 éves exdohányosokat mennyira veszélyeztet a tüdőrák ebben a korban?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Válaszaitokat köszi.
2017. jan. 4. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyi ideje szokott le, és előtte meddig cigizett. Értelem szerűen más a rizikó, ha valaki 20 évig cigizett és fél órája szokott le, mint aki egy évig szívta 15 éve.
2017. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 éves korától 25 éves koráig cigiett.
2017. jan. 4. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A dohányos tüdőrákosok többsége már 10-20 éve leszokott a dohányzásról.
2017. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
A legjobb el sem kezdeni! Én életemben 2-3 szál cigire gyújtottam rá. Kíváncsi voltam, milyen ízű a füst, ha már ennyien szeretik. Nem tüdőztem le, csak a számba vettem a füstöt. Nem ízlett egyáltalán, ráadásul elkezdett folyni a nyálam. Részemről ezzel be volt fejezve a dohányzás.
2017. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok semmilyen szempontból kvalifikált hogy erre a kérdésre választ adjak, de NEM. Mármint, nem EBBEN a korban. A tüdőrákhoz még várnod kell. Ha 25 éves korodban 10 év után leszoksz, és utána egy szálat se szívsz el egyszer se, ezenkívül törekedsz az fizikai és mentális egészségre, nagy eséllyel nem fogsz idő előtt dohányzáshoz köthető okból elhunyni. DE talán igen, mert lehet hogy pont egy szerencsétlen génszekvencia szorult beléd.

De hogy a kérdésre választ adjak:

NEM halsz meg 30 évesen tüdőrákban.

2020. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!