Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés

Azt ertem, hogy ha ott van a zsebeben egy doboz cigi, akkor nem birja ki es elszivja. De amikor elfogy, akkor hogyhogy nem tud parancsolni a labanak, hogy ne menjen be a boltba venni?

Nem tudom elhinni, hogy egyszeruen nem tud nem bemenni, foleg, hogy mar csak dohanyboltban lehet kapni.

Nem megy be es egy het alatt le is szokott.


2017. jan. 22. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuggoseget okoz. Eleg kellemetlen fizikai es psziches elvonasi tunetei vannak, de ezt ugysem erti, akinek nem volt/van hasonlo problemaja.
2017. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
Le tudnak szokni, csak nincsen rá olyan okuk ami miatt valójában is megtennék. Itt azért nem kemény drogokról van szó, hogy akár bele is halhat az ember, ha abbahagyja.
2017. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor próbáltam leszokni az első hónapokban alig tudtam aludni. kb 10 percenként arra ébredtem hogy de kimennék cigizni.

15 év cigizés után, nem egyszerű. Sokaknak nincs miért leszokni.

2017. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem akarszok leszokni.
2017. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!