Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért hiszik magukat olyan...

Miért hiszik magukat olyan vagyánynak azok, akik 15 évesen cigiznek és berúgnak?

Figyelt kérdés
Az osztályomban elég sokan cigiznek, próbáltak engem is rávenni, és mert nem akarom, mindig piszkálnak. Meg mesélik a részeg sztoriajikat. Már nem azért, de én nem dicsekednék velük... Mitől érzik ők ettől olyan "menőnek" magukat?
2017. jan. 22. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mások viszont vagánynak gondoljon ezt.
2017. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolják*
2017. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy ezeknek a "tiltott gyümölcsöknek" az élvezete jelenti a felnőttséget. Ha csinálsz egy kis felmérést az ismerőseid között, ki fog derülni, hogy a magabiztosabb és jobb tanulók nem dohányoznak és nem isznak (vagy jóval kevesebbet), azaz az értelmesebbek között kisebb arányban vannak ilyenek.
2017. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Divat,társaság és lázadás.


Én is csináltam,17 éves koromra olyan cigaretta függő lettem,hogy csak úgy bűzlöttem,aztán most 18 éves koromra megismerkedtem egy olyan gyönyörű lánnyal akivel imádjuk egymást,és befenyített hogyha még egyszer cigitől bűzölögve szólok hozzá akkor tartsam meg a 2 méteres távolságot mert nem hajlandó úgy hozzám érni.3 hete nem gyújtottam rá egyáltalán.A szerelem lenyomta,remélem nem is fogok többet.

2017. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!