Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet Budapesten e-cigit...

Hol lehet Budapesten e-cigit és hozzá liquidet venni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom most kizárólag dohányboltban lehet venni Magyarországon e-cigit és liquidet de persze nem mindegyikben. Fel tudnátok sorolni párat, hogy Budapesten hol vannak ilyenek?

Láttam neten pár oldalt is ahol lehet rendelni de az egyiken az írták, hogy átmenetileg a liquidet nem hozhatják be Magyarországra, íg azt mindenképp dohányboltban kéne venni.



2017. jan. 31. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Corvinnál lehet,ahogy leszállsz a 4-6ról ott van szemben. De szerintem ecigit netről rendelj,mert dohányboltban drágább. Kész liquidet már valóban dohányboltba kapsz de szerintem annak az árát már megemelték. Én a helyedben netről rendelnék alaplevet,és hozzá aromát és magamnak keverném ki. Lehet bonyolultnak tűnik,de iszonyat egyszerű. Annyi,hogy az alaplébe 5-10% aromát beleraksz.(Izléstől függően.) és összerázod,ennyi. Én pl a 125 milis alaplébe beleraktam 10 mili aromát,összeráztam,és tádám,kész va 135 mili liquidem 3500 forintért. Persze te csinálhatod úgyis,hogy pl csak 50 mili alaplébe raksz,értelem szerűen akkor annak az 5-10% a az amit beleraksz aromából. Tehát pl 50 milli liquidhez 2,5-5mili aromát. Egy fecskendő,alaplé és aroma,ennyi kell a keveréshez.. És sokkal jobban kijössz.
2017. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pesthez nem tudok hozzászólni.


Keveréshez annyit tennék hozzá, hogy nem csak összeöntöd és szívod, hanem állni is kell hagyni. Dohányost 3-4 hétig, édeset 1-3 hét, gyümiset 2-7 nap mindenképp.


Egyszerre ismeretlen aromát sose keverj be 10ml-nél többet, mert ha nem ízlik, nem tudod milyen mennyiségű aroma a legideálisabb számodra, akkor lehet kidobod mind.


Ha már tudod melyik a neked finom, és milyen arányban kell keverni, akkor már lehet 50-100ml-t is keverni egyszerre.


Itt jó alap van, jó áron:

[link]

Aromából TPA-t ismerem, a karamell isteni nekem 6%-ban :)

2017. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem érleltem egyáltalán,és úgyis isteni ize volt :D Aromától is függ,nem mindet kell hagyni érlelni,legalábbis a gyümölcsösök közül.
2017. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!