Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnak is okozott hasfájást,...

Másnak is okozott hasfájást, szív és enyhe fejfájást valamint az első szívásoknál köhögést az e-cigi?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok tőle a rendes cigi soha nem okozott ilyeneket.

2017. febr. 3. 02:44
 1/6 Bulibáró. válasza:
Nálam enyhe fejfájás jelentkezett elsőre is, és miután hosszabb ideig csak sima cigit szívtam, majd 2-3 hónap után újra e-cigit szívtam akkor megint jelentkezett egy enyhe fejfájás. De másodszorra már nem ^^
2017. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A köhögés természetes,teljesen más a füstje,mint az analógnak.4-5 slukk alatt hozzá lehet szokni.

Fejfájás is természetes,ha túl szívod magad.Ez a nagy bajom az ecigivel,hogy nincs úgy vége,mint az analógnak.És az első időkben könnyen túlszívod magad nikotinnal,ami nálam fejfájást,tompaságot,és fáradtságot okozott.Olyankor egyszerűen tedd el,1,1-5 óra,és újra kutya bajod.

Még a mai napid is van,hogy túl szívom magam,pedig már jóideje átálltam,de egy komolyabb készülékkel (Kangertech Dripbox) előfordul.

Meg kell szokni,és kitapasztalni,mennyi az az "egy cigis" adag.

2017. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nikotin mentes liquid-et használtam szóval nem hinném, hogy a nikotin okozta volna a tüneteket. Sokkal lágyabb füstje van az e-ciginek emiatt nem érzen a túlszívom és már a tüdőm is hasogatott tőle. Nekem nem vált be szóval maradok a károsabbnál egyenlőre ami soha nem okozott hasonlókat.
2017. febr. 4. 00:47
 4/6 Lipton. ***** válasza:
Mert szr liquidet hasznaltok. ;)
2017. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Melyik márkát javaslod?
2017. febr. 4. 01:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban lehet a gagyi liquid miatt is.Amúgy egy kezdő ezer meg egy dolgot elronthat a használat során,én kizártnak tartom,hogy szabályszerű használat mellett ilyen tüneteket produkálna. De nézzük ezeket.


A hasfájásnak nem tudom mi köze lehet hozzá,nem a hasadba szívod a gőzt,ez a tünet más miatt is lehet. Szívfájdalom ugyancsak,amit könnyű összetéveszteni egy szimpla mellkasi fájdalommal pl a levegő "beszorul",elfekszed magad stb. Ha mégis tuti biztos,hogy az e cigi okozza,akkor allergiás lehetsz az összetevőkre.



Fejfájás,köhögés.Nikotinos lötyi vagy sem a szívási technikát is rossz lehet,túl erős,túl levegős,ezt mi innen nem látjuk.Az se mibdegy milyen porlasztót használsz vagy milyen a kazán,lehet nem tudod,hogy van szájból tüdős és egyből tüdős készülék,nem úgy használod,ahogy kell.És ami a legkézenfekvőbb,hogy nem pótolod rendesen a folyadékot,köztudott,hogy ez a gőz dehidratál,folyadékot von ki a szervezetből,vagyis ha sokat szívsz előbb utóbb kiszáradsz és többet kell innod.Ha ezt nem teszed fájhat a fejed és a száraz torkodat többminden irritálhatja.


Tehát először is nézd meg pontosan milyen készülék milyen porlasztóval,járj utána azt hogyan kell szívni és úgy általában a szakszerű használatnak is járj utána.Igyál többet és ha 1-2 nap múlva is ezek a tünetek válts liquidet.Ha ez se segít akkor valami allergiád van, de azt hiszem arra is van PG többletű folyadék,amivel nem jönnek ki a tünetek.

2017. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!