Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szégyen a leszokás?

Szégyen a leszokás?

Figyelt kérdés

Mármint a dohányzásról. Mostanában látom, hogy már mindenféle vackokat kitalálnak rá, a legújabb az a diszkrét, öngyújtó alakú doboz, amiben a bogyók vannak. De ezt miért kell ennyire titkolni? Aki a cigizéshez nagyfiú volt, az legyen a leszokáshoz is, nem?


Vagy kérdem itt a dohányzókat, hogy van ez? A cigi az menő dolog, de a leszokás az már olyan kisfiúsan hat? Vagy miért kell ezeket a tapaszokat, bogyókat ennyire rejtegetni, mikor előtte évekig mit sem törődve vele dugdostátok a szátokba azt a vegyi bűzpálcikát?


Komolyan kérdem, mert érdekel a dolog.



2017. febr. 15. 03:22
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném, hogy ez a doboz erre hivatott, szimplán a gyártó jópofának találta, hogy ilyenbe rakja a terméket. Értelme sem lenne ezzel leplezni a dolgot, egyszer kérnek tőle tüzet, és lebukik, vagy aki közelebbről látja, észreveszi, hogy mi van benne.

... gondolom, nem láttam még ilyet :D

2017. febr. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Mi vvvvan????? Kérdező nálad valami nagyon össze van ott kuszálódva drótügyileg a fejedben!


Ilyet!

Te mindenből azt hozod ki, hogy "ellenség", "hazudik", "szégyen" és egyéb?

Szerintem sürgősen keressél fel egy erre szakosodott pszichológust a magán rendelőjében!

2017. febr. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Inkább az van benne hogy a dohányosoknak mimdent ellehet adni.
2017. febr. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Ja előző főleg, hogy nem is akar dohányozni, tehát az már NEM dohányos! Újabb idióta.
2017. febr. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Tudod mi a szégyen? 3-as és kérdező?

Az, hogy ti a saját frusztrációtokat, ellenségeskedéseteket a dohányosokkal szemben vetíti ki! Az egyik azaz kérdező ellenséges, a másik hármaska pedig szimplán "hülyének" nézi a dohányosokat.

Inkább szégyellnétek magatokat! Na ez a szégyen, ahogy ti viselkedtek!

2017. febr. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem nézem hülyének a dohányosokat. Sőt!!

Annak örülök hogy minél többen szívják. Azért mert ha nem lennétek, akkor ezt az állami bevételt máshonnan kellene pótolni. Hidd el tudom mit mondok , nagyon sokáig bagóztam én is.

2017. febr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kérdés szégyen, nem a leszokás. Viszont azt aláírom, hogy ez mindenkinek a magánügye. Leszokni nem könnyű, van akinek nem sikerül, szóval én megértem ha valaki ezt nem veri nagydobra. Majd elmondja ha már sikerült leszoknia teljesen.
2017. febr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
95%

Kérdező, nem vagy túl értelmes ugye?

Kicsit több benned a gyűlölet, mint az ész.

2017. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki!! 2 hónapja nem cigizem és mindenkinek szétkürtölöl. Ide is :))

Szerintem mindenki büszke egy leszokóra, ezért nem értem én sem ezeket a pótló nyavajákat. Eszembe nem jutna öngyújtó alakú nikotin szarságot venni ha le akarok szokni. Az öngyújtóról a cigi jutna eszembe, miótanem cigizek, kivágtam az összes öngyújtót a kukába.

2017. márc. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányos vagyok... De nem kattogok hogy az alkoholisták miért csinálják ezt vagy azt... A drogosok mit miért csinálnak... A kvák hogy lehetnek ilyenek... A Gyógyszerfüggők miért kapják be a napi frontint vagy miért kell ennyi tatto vagy fültágító vagy egyéb szarság...mert nem érint nem érdekel... Amekkora hisztit csapnak ma a dohányzásból az a ciki... Engem sem érdekel hogy te eszel e cukrot azt minek vagy eszel iszol e műanyagot vagy miért kocsival jársz miért nem biciklivel stb... Ha téged ez érdekel akkor nagyon szánalmas életed van... Sajnállak
2019. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!