Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigit vagy tartozék...

Elektromos cigit vagy tartozékait (pl. akkut) ugye csak nemzeti dohányboltban lehet legálisan venni?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam a neten. De abban a nemzeti dohányboltban ahol vettem ez ecigit és mondtam hogy kéne még egy akksi hozzá azt mondta az eladó hogy mehetek akár a szervizbe is ott biztos adnak pótakksit és hogy csak az eliquid vásárlása kötött dohánybolthoz. Legalábbis ezt vettem ki a szavaiból. Akkor hogyan is van ez? Mivel törvényesen szeretnék eljárni.
2017. febr. 18. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott tudsz venni,ahol árulnak külön akksit.Az a baj,hogy általában szettben árulják az e-cigiket.Ezért külön kell rendelni akksit,ha van rá mód.
2017. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen csak az Eliquid van dohánybolthoz kötve,abból is csak a kész liquid. Magyarán alaplevet és aromát ugyanúgy vehetsz internetről,és keverheted magadnak,és alkatrészeket is ugyanúgy vehetsz. Egyedül kész liquidet nem szabad rendelni.(már nem is nagyon árulnak,azt hiszem ahol még maradt készleten azokat eladhatják,de nem vagyok benne biztos)
2017. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!