Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi töltéshez milyen dohányt...

Cigi töltéshez milyen dohányt illetve filtert érdemes használni?

Figyelt kérdés
Illetve ezek milyen árban vannak?
2017. febr. 23. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más és más jön be, ezt így megmondani nem lehet. Szinte mindenen végig mentem, mindent kipróbáltam 2008 óta, míg megállapodtam a véglegesnél. Kék Club hüvely (200 ft), Rózsaszín RGD (800 ft).
2017. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted az erőset, akkor ajánlom a barna szofi dohányt. Marlboro hüvelyek illenek hozzá :)
2017. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az arany középút szerintem cigihüvelyben a primus multifilter, fehér/ezüst dobozban van, 350ft az átlagára. ennél drágábbak, de használhatók még a pallmall, philip morris, marlboro vagy multi hüvelyek, kb 500ftosak, az olcsó pedig a club kék/piros 200ft. a dohány kérdés az nagyon szubjektív, az én kedvencem a primus blue, mert szálas és puha, még sodorni is lehetne akár. de valaki meg a puffasztott=volumendohányokra esküszik, azok nagyobb darabosak és szárazabbak főleg nekem. persze sok cigi kijön és szívhatóak is, multi, szofi, pallmall ami jó lehet többek között.
2017. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!